Σήμερα Πέμπτη 12 Ιουλίου 2018, πιστώθηκαν και είναι ήδη διαθέσιμα, στους δικαιούχους των προνοιακών επιδομάτων του Δήμου Βιάννου, τα αντίστοιχα χρηματικά ποσά για το δίμηνο Μαΐου Ιουνίου 2018.
Το μήνυμα του Δημάρχου Βιάννου για τη φωτιά στο...
Αφήστε ένα σχόλιο
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει